Днями стало відомо, що першим доповненням до Battlefield 4 буде набір карт, називатися вона буде Second Assault. Як з’ясувалося, це не просто арени з третьої частини з покращеною графікою, тут буде покращена система руйнувань, а також на локаціях локаціях з’являться нові ділянки для пересування і леволюция.

Додаток буде включати в себе наступні карти: Operation Metro, Caspian Border, Operation Firestorm і Gulf of Oman. Один користувач заявив, що йому вдалося кілька годин пограти на нових картах. За його словами Operation Metro виглядає чудово, на карті додалися шляхи для пересування військ, а також з’явилися нові робочі ліфти щоб пересуватися між рівнями карти. Всередині метрополітену можна обрушувати стелю або знищити джерела світла.

Caspian Border буде доповнено стіною, сильно впливає на хід битв з участю техніки. Gulf of Oman чильно походу на стару версію, однак пляж більш скелястий, що є гарним прикриттям. Але основною особливістю карти буде піщана буря, сильно обмежує видимість гравців.

Operation Firestorm тепер дійсно відповідає назві. На карті є багато місць витоку отруйного газу, якщо стати до нього занадто близько, то боєць загине. Трубопровід можна знищити, створивши тим самим вогняну небезпека.

Додаток буде доступно в кінці листопада.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Neverwinter Online перейшла до другого етапу тестування
Injustice: Gods Among Us. Ultimate Edition з’явиться на наступному тижні