Нарешті російськомовна версія ArcheAge, жанру MMORPG, розчинила свої двері перед щасливчиками, які отримали доступ до чергового етапу закритої бети.

Треба сказати, що охочих першими випробувати ArcheAge виявилося занадто багато. Тому, щоб забезпечити гравцям комфортне тестування, доступ учасники ЗБТ будуть отримувати поступово, протягом 26-го і 27-го грудня. Також для зручності новачкам додали ще пару серверів: «Мелисара» і «Кипроза».

Наскільки довго триватиме тестування, поки сказати складно, так як це буде залежати в першу чергу від учасників, наскільки якісно вони будуть вникати у всі аспекти MMORPG і відправляти розробникам детальні звіти про виявлені проблеми. Тому автори ArcheAge чекають від геймерів відгуків і поліпшення гри.

Крім того, слід сказати, що всі прибули учасники тестування отримають по тисячі кристалів. Цей ресурс можна обміняти на преміум-підписку або інші предмети, наявні в ігровому магазині. Правда, після того як закрите тестування буде завершено, все майно, разом з персонажами буде видалено з серверів. За подальшими новинами слідкуйте на нашому сайті.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

До Dark Souls 2 доповнень не буде
Додаток до king’s Bounty: Воїн Півночі вийде в січні