Якщо ви збиралися придбати PlayStation 4, то є дві не дуже хороші новини. Перша новина полягає в тому, що консоль Sony найближчим часом в Росії подорожчає. Бажаючим придбати PS4 доведеться заплатити 1000 рублів більше. Як повідомила торгова сісти «1С-Інтерес», в стандартній комплектації PlayStation 4 в нашій країні буде коштувати 18990 рублів. Причому нова ціна поширюється і на тих покупців, які вже оформили на консоль попереднє замовлення. Їм також доведеться заплатити 1000 рублів більше.

Що стосується другої новини, то вона ще більш сумна. В інтернеті стала активно поширюватися інформація про те, що PlayStation 4 в цьому році взагалі не з’явиться у вільному продажу в Росії. Єдине, 29 листопада гарантовано отримають консолі тільки учасники програми попереднього замовлення. А тим, хто не встиг оформити заявку і сплатити комплект замовлення, то про нової консолі доведеться забути до наступного року.

Нагадаємо, що і конкурент PS4, тобто Xbox One, також з’явиться в Росії тільки в наступному році. Поки, ні торговельні мережі, ні сама Sony, інформацію, що стосується відстрочки початку роздрібних продажів консолі, не коментують. Напевно, ситуація проясниться в найближчі дні. Цілком можливо, що приставок просто не вистачило. Слідкувати за новинами ви можете на нашому сайті.


Запис опублікована в Залізо, Новини з мітками PlayStation 4. Читати запис.

Навігація записів

Warside — шутер з механікою двомірної аркади
Bungie розкрила концепцію Destiny