В цьому році виповнюється п’ятнадцять років серії Gran Turismo. Саме до цієї дати приурочено вихід шостий частини гри, реліз повинен відбутися 6 грудня. Проте вже зараз можна зробити передзамовлення гри на сайті «1С-СофтКлаб».

Про нововведення гри було вперше розказано на 15-річному ювілеї гри. В першу чергу автосимулятор поповниться новими моделями автомобілів, серед яких будуть Chevrolet Corvette Stingray C7, BMW Z4 GT3 ’11, Nissan DeltaWing ’12, і деякі інші, при цьому залишаться машини, які були у п’ятої частини. Скільки всього буде нових автомобілів – поки невідомо. Серед інших нововведень можна виділити нову фізичну модель, модель підвіски, модель шин, аеродинаміки та ін. Крім того додадуться нові траси.

Нагадаємо, що Gran Turismo є культовою серією ігор, які здобули популярність завдяки реалістичності водіння. Ліцензовані автомобілі звучать і управляються як реальні аналоги.

Gran Turismo розроблена для консолей PlayStation, проте ходять чутки, що Gran Turismo 6 вийде і для ПК, однак на даний момент ніяких офіційних підтверджень того немає.


Запис опублікована в Новини з мітками Gran Turismo 6. Читати запис.

Навігація записів

10 найбільш очікуваних ігор для ПК 2014 року
Відбувся реліз Fifa 2014