В той час, як весь ігровий світ сперечається про те, яка консоль краще — Xbox або PlayStation One 4, NVIDIA висловила свою, альтернативну думку. У своєму інтерв’ю Метт Райт заявив, ПК для геймерів по раніше є найкращим вибором, не зітри навіть на те, що з’явилися консолі нового покоління. Причому компанія зробила ставку на компактні, але при цьому потужні комп’ютери. Райт вважає, що вони складають гідну конкуренцію консолей.

Він заявив, що ПК перевершує будь-яку консоль, не кажучи вже про те, що користувач отримує додатковий, дуже багатий функціонал. В світі існує величезне співтовариство геймерів, які люблять грати на ПК. Ціле покоління виросло на іграх для комп’ютер у, таких як World of Warcraft і Minecraft.

Нагадаємо, що восени цього року Valve випустила новий клас ігрових пристроїв, які отримали назву — Steam Machines. По суті — це компактний ігровий ПК, який працює на базі SteamOS. Він призначений для запуску ігор знаходяться в бібліотеці Steam на великому екрані. Цікавий той факт, що прототипи Steam Machines працюють з відеокартами NVIDIA. Однак Valve заявили, що вибір графічного процесора залишиться за виробником пристрою.


Запис опублікована в Новини з мітками NVIDIA. Читати запис.

Навігація записів

Анонсовано додаток до Batman: Arkham Origins
Анонсована гра Warhammer 40k: Storm of Vengeance