Нещодавно стало відомо, що команда Ninja Theory, яка надала гравцям дій Enslaved: Odyssey to the West Heavenly Sword, і DmC: Devil May Cry, не будуть більше робити ігри для консолей. Студія буде працювати виключно над проектами для мобільних платформ. Такий новину поділився Тамім Антониадес, провідний дизайнер Ninja Theory.

Як висловився дизайнер студії, зараз ринок консольних ігор класу-ААА переживає серйозні проблеми, а для Ninja Theory, успіх — це виживання. Платформодержатели контролюють дистрибуцію і консолі, а видавці — фінансування і маркетинг. Також він зазначив, що мобільні платформи вже можуть справлятися з іграми останнього покоління. Основні проблеми планшетів – слабка батарея і продуктивність, вже виправлені.При цьому він розкритикував нові консолі. За словами Таміма Антониадеса поступово їх творці зміщують фокус в бік телефиения і розважальних сервісів. Але дизайнер вважає таку стратегію помилковою.

Треба сказати, що Ninja Theory в липні нинішнього року вже випустила свою першу мобільну гру для iOS — це файтинг Fightback. Про інших проектах студії поки нічого не чутно.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Розробка Quantum Break йде за планом
Фуміто Уеда візьметься за гру про зомбі