В даному пості ми порадуємо фанатів «Меча і магії», так як вийшло у світ доповнення, які, забігаючи наперед, можна назвати дуже вдалим. На відміну від шосте героїв, які були переповнені багами, відрізнялися нестабільністю роботи і іншими неприємностями, Might & Magic Heroes VI: Shades of Darkness радує стабільністю.

І так, відразу слід зазначити, що в грі з’явилася нова раса. Точніше, стара раса, яка пропала в п’ятих «Героїв». Мова йде про троглодитах, гарпиях, та іншої живності, яка воліла печери і інші темні закутки.

Ще однією перевагою доповнення є те, що воно містить не одну «хитку» компанію, а цілих дві, причому повномасштабних. Тому за дві години пройти DLC і забути про нього, на жаль, не вийде. Причому в першому завданні герою не надається замок, йому доводиться протистояти переважаючим силам.

Головним героєм, в компанії якого доведеться провести значну частину часу, є ельф Раілаг ватажок свого вимираючого народу, який не має навіть власного будинку. Причому, це далеко не шаблонний фентезійні персонаж. Він не збирається ні кому мститися, а хоче «лише врятувати свій народ».

Ну а в іншому – це «Герої», і пояснювати, що це означає – напевно не варто.


Запис опублікована в Новини з мітками Might & Magic Heroes VI: Shades of Darkness. Читати запис.

Навігація записів

The Last Guardian з’явиться на Е3 2013?!
Шутер Prey 2 змінив студію-розробника