Сьогодні 1C-СофтКлаб ” повідомила, що гра Injustice: Gods Among Us. Ultimate Edition з’явиться в Російських магазинах вже на початку наступного тижня. Супергеройський файтинг буде доступний для платформ PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita а також на PC.

Нагадаємо, що Injustice: Gods Among Us являє собою новий, досить сміливий файтинг від творців Mortal Combat. Причому грі є глибокою історією, в якій беруть участь такі супергерої, як Бетмен, Зелена Стріла, Лекс Лютер, Джокер, Кіборг, Зелений Ліхтар, Флеш, Соломон Гранді, Харлі Квінн, Диво-жінка, Супермен і Найтвинг. В епічному битві зіткнуться герої і лиходії.

В першу чергу гра унікальна розвитком історії, яка зіштовхне один з одним героїв і лиходіїв. Бойові арени розкидані по всіх всесвітах героїв. Ще однією гордістю розробників, за їх словами, є доступна бойова система. Прийоми поділяються на легкі, середні та складні. Природно, кожен герой наділений якимось своїм, унікальним прийомом. Переможець сутички зможе забирати собі частину накопиченої сили опонента.

Гра має багатокористувацький режим, в який входять як онлайнові, так і локальні режими. Хто знає, можливо з цією грою знову повернеться мода на файтинг, як це було в 90-х.


Запис опублікована в Новини з мітками Injustice: Gods Among Us. Ultimate Edition. Читати запис.

Навігація записів

Подробиці доповнення Battlefield 4: Second Assault
Товари Amazon будуть доставляти літаючі дрони