Днями був анонсований проект Heroes of the Storm, який буде представляти собою безкоштовну командну багатокористувацьку гру. У ній гравці зможуть не створювати або кастомизировать будь-яких героїв з всесвіту створеної Blizzard. Скооперировашись з друзями можна буде битися з іншими командами на різних бойових аренах.

Всі битви будуть починатися з певним набором посилень і здібностей, але протягом гри, персонаж зможе отримувати додаткові таланти, що може кардинально поміняти його тактику ведення бою. До пимеру, Артас, зможе на полі бою закликати армію мерців, і ті намагатимуться знищити противника.

Основним завданням команди буде знищити базу ворогів, однак присутні і другорядні завдання. На аренах будуть перебувати точки інтересу, які будуть надавати перевагу в бою. Такими точками можуть бути, наприклад, гармати, здатні завдати великої шкоди противнику. Розробники обіцяють, що карти будуть багаті і такими інтерактивними елементами, як цілющі фонтани або форти обмежують пересування гравців.

На даний момент у грі є вісімнадцять персонажів, але незабаром їх стане набагато більше.

Відразу після анонсу, розробники виклали в мережу геймплейний ролик, який ми пропонуємо вашій увазі.


Запис опублікована в Анонс, Новини з мітками Heroes of the Storm. Читати запис.

Навігація записів

Подробиці бета-тестування Neverwinter Onlin
World of Warcraft не стане умовно-безкоштовною