Днями з інді-студією Wadjet Eye Games стався незвичайний випадок. Розробники влаштували акцію з безкоштовною роздачею квесту The Blackwell Deception, але незабаром виявив, що пропали тисячі Steam-ключів.

Коли акція вже підходила до кінця, невідомі зловмисники змогли дістатися до генератора ключів, після чого почали їх викачувати з величезною швидкістю. Дізнавшись про те, що трапилося, творці квесту, тут же ввели правило «на адресу один ключ», однак це хакерів не, вони стали маскувати IP-адреси. Потім відбулася ще одна накладка — сайт містив посилання на джерело ключів відключили, але при цьому генератор залишався онлайн.

В результаті за одну ніч в руках невідомих оказалиь всі п’ятдесят тисяч ключів. При цьому розробники не мають можливості відсіяти кличі, які були отримані нечесним шляхом. Найімовірніше, ключі були скачены зловмисниками з метою перепродажу. Однак The Blackwell Deception є нішевою грою, виконаної в стилі ретро. Тому навряд чи у них вийде виручити скільки-небудь пристойну суму.

Ну а ми пропонуємо ознайомитися з роликом цієї злощасної гри. Якщо сподобається, то ключ напевно де-небудь в інтернеті тепер можна знайти дешево.


Запис опублікована в Новини з мітками The Blackwell Deception. Читати запис.

Навігація записів

2DS — консоль початкового рівня від Nintendo
Новий Call of Duty вийде в наступному році