Rockstar Games спільно з «1С-СофтКлаб» на цьому тижні порадували геймерів. Як з’ясувалося, вирішено питання локалізації екшна GTA 5. Щоб російські гравці могли повністю зрозуміти подія ігри і відчути її атмосферу, вітчизняне видання буде представлено з оригінальним озвученням і субтитрами російською мовою.

Як відомо попередньої серії гри пощастило набагато менше. Зокрема консольні версії GTA 4 були випущені повністю англійською мовою.

Нагадаємо, що гра повинна вийти вже у вересні цього року, якщо бути точніше, то реліз відбудеться 17 числа. Гра буде представлена для PlayStation і Xbox 360. Однак магазин Amazon.de має сторінку PC-версією гри. Зробити передзамовлення гри можна вже зараз.

Нагадаємо, що гра буде мати три персонажа, і відповідно, три різних сюжету. Крім В грі будуть мигцем з’являтися персонажі з четвертої частини, проте головних героїв минулих серій чекати не варто. Ще однією приємною новинкою серії буде мультиплеер і багатокористувацький режим, яких явно бракувало попереднім серіям. Крім того дії гри будуть розвертатися на карті, яка у кілька разів більше попередньої частини. Тому з нетерпінням чекаємо релізу.


Запис опублікована в Новини з мітками GTA 5. Читати запис.

Навігація записів

З’явився перший геймплейний ролик Hellraid
Готується останнє доповнення до Borderlands 2