Компанія Sony повідомила, що в грі Gran Turismo 6 вперше за всю історію гоночного серіалу з’являться мікроплатежі. Гравці дозволять отримувати віртуальні кредити, за допомогою яких можна витратити на запчастини, нові автомобілі або тюнінг. Покупці Gran Turismo 6 зможуть вибирати між фіксованими наборами з п’ятисот тисяч, мільйони, двох з половиною мільйонів, і семи мільйонів. За яким курсом будуть перераховуватися справжні гроші віртуальні, поки невідомо.

При цьому Sony запевнила шанувальників серії, що введення мікроплатежів абсолютно не вплинуть на традиційний ігровий процес. Тобто в гру абсолютно не обов’язково вкладати гроші, щоб щось придбати. Заробити кредити можна буде по-старому – перемагаючи в заїздах.

Gran Turismo 6 для консолі PlayStation 3 вийде зовсім скоро — 6 грудня. В PlayStation Store вже зараз можна оформити попереднє замовлення на особливу і стандартну версії гри. Перша містить двадцять додаткових автомобілів, а також шоломи і костюми для віртуальних гонщиків, також набір аватарів для PSN і масу інших приємних дрібниць. Крім цього, все зробили попереднє замовлення, отримають по п’ять бонусних автомобілів, які зібрані у додатку Precision Pack.


Запис опублікована в Новини з мітками Gran Turismo 6. Читати запис.

Навігація записів

Почалося відкрите бета-тестування FIFA World
Oculus Rift отримає масу конкурентів