Студія Ice-Pick Lodge займається створенням ремейка гри «Мор. Утопія». Це дивно атмосферна, не дурна і в той же час дуже недооцінена гра. У даний момент розробники зайняті переигрыванием оригінального «Мора», а також пошуком фінансування і ще трьох людей в команду.

Ice-Pick не вистачає для роботи над ремейком програміста, геймдизайнера і піар-менеджера, таким чином, вони зможуть уникнути тих проблем, з якими зіткнувся останній проект студії, гра «Тук-тук-тук». В першу чергу вони хочуть переробити ігрову механіку, з чим Ice-Pick завжди були певні проблеми.

Ice-Pick збираються отримати частину бюджету Kickstarter, для цього знадобляться послуги піарника. Гра «Тук-тук-тук» виявилася просто непоміченою, особливо за кордоном. Крім цього, геймери нарікали на відсутність будь-якого зворотного зв’язку з авторами, студія і цей недолік збирається виправити.

Останні ігри Ice-Pick Lodge навчили розробників багато, тому багато хто впевнені, що гра стане ідеальною. Ну а там залишається затамувавши подих чекати, акім вийде «Мор» багато років потому. Головне, щоб розробникам вдалося вирішити основні проблеми – це, як було сказано вище, фінансування та пошук трьох людей в команду.


Запис опублікована в Новини з мітками Мор. Утопія. Читати запис.

Навігація записів

Анонсована гра Middle-earth: Shadow of Mordor
Оголошено бета-тестування Anno Online