Пропонуємо вашій увазі геймплейний трейлер масштабного доповнення XCOM: Enemy Within. Це DLC має внести в Enemy Unknown, нову механіку боїв, а також мультіплєєрниє карти і новий ігровий клас.

Дана гра є доповненням до X-COM: UFO Defense. Для тих, хто не в курсі серії, нагадаємо, що оригінальна X-COM: UFO Defense вийшла в далекому 1993-му році і кілька разів була визнана найкращою грою за історію комп’ютерних ігор. Ця гра стала основоположником тактичного жанру. Крім того, тактичні бої в X-COM: UFO Defense поєднувалися з захоплюючою і достатньо глибокою стратегічною частиною, яка змушувала геймерів проводити купу часу за глобальною картою. Там будувалися і розвивалися бази, проводилися дослідження, перехоплювалися НЛО тощо

Після цього було багато продовжень, проте всі вони мало були схожі з оригіналом, і лише UFO: Extraterrestrials, яка вийшла в 2007 році, була близька по духу. Тому, коли відбувся реліз X-COM: UFO Defense, всі були впевнені, що від класики в ньому мало що залишиться. Але у жовтні минулого року перед геймерами постала дещо спрощена, але за більш динамічна гра, яка зберегла в собі все те, за що любили оригінал. Ігровий процес включав у себе, як і раніше, роботу на глобальній карті, а також битви на пересіченій місцевості. Тільки тепер не треба намагатися встежити за всім одночасно, а можна локалізувати увагу на основному.

В цілому, навіть не можна сказати, що розробники спростили гру, а скоріше змістили акценти, рутинний і одноманітний мікроменеджмент поступився місцем більш напруженої дії, що зробило гру ще краще. Але розробники не зупинилися на досягнутому і вирішили ще більше порадувати шанувальників гри, випустивши додаток XCOM: Enemy Within.


Запис опублікована в Превью з мітками XCOM: Enemy Within. Читати запис.

Навігація записів

10 найбільш очікуваних ігор осені 2013
10 найбільш очікуваних ігор для ПК 2014 року