Компанія Ubisoft опублікувала нове геймпленое відео гри Assassin’s Creed 4: Black Flag, в якому показали геймплей і особливості нової серії. Переглянути ви його можете в повній новини.

У Assassin’s Creed 4: Black Flag гравці візьмуть на себе роль Едварда. У демо-версії належить усунути двох братів-тамплієрів Цілі контракту знаходяться близько один від одного, але по віддаленню карти стає зрозуміло, наскільки великий світ Assassin’s Creed 4. Після усунення першої мети, друга починає ховатися, і є маса способів завершити контракт. Зокрема можна використовувати нову систему вільного прицілювання, також можна стрибнути до нього на корабель і позбутися від нього разом зі всією командою, але у відео ми бачимо інший спосіб – просто боротьба на його кораблі.

Треба сказати, що в огляді ми бачимо, багато рому на кораблі, з його продажу можна отримати непоганий прибуток. Тому знищувати корабель не зовсім розумно в даному випадку. Перед абордажем корабля можна попередньо усунути частину його команди з гармати. Корабель, можна сказати, є, другим головним персонажем гри. Його характеристики можна покращувати і настроювати.

Два корабля перебуваючи поруч створюють нову 3D-локацію, її можна використовувати для нанесення завдати несподіваного удару своїй жертві. Тепер, коли контракт повністю виконаний, є сенс продовжити домінувати на кораблі, щоб остаточно його захопити. Після захоплення корабля видно, що частина його ресурсів була знищена під час битви. Далі можна вирішити, що робити з командою, приміром, її можна найняти, відправити корабель до себе у флот або розібрати її на деталі для ремонту свого корабля.

Розробники роблять все, що б під час ходіння по морю гравцеві завжди було чим зайнятися. Зокрема можна знайти більше півсотні таких цікавих місць, які можна відвідати. Головний герой у відеоролику знайшов на острові мертвого капітана з картою захованих скарбів на острові Мистериоса. Подібні карти вкрай важливі для прогресу персонажа.

Також у ролику ми бачимо, що корабель потрапляє в шторм і такі погодні умови вкрай небезпечні. У таких випадках можуть бути втрати членів команди, а також пошкоджується корабель. У морі можна зустріти навіть торнадо. На відео ми бачимо, що воно робить з кораблем. Але досвідчені гравці зможуть скористатися погодними умовами і направити кораблі супротивника в шторми, тобто присутній елемент стратегії.

Гравець може наказати команді співати, причому список пісень розширюється новими композиціями, які гравець знаходить у міру проходження гри.

На острові продемонстрированно, що гравець має масу можливостей тихого проходження місії. Наприклад, можна створити шум, щоб привернути увагу супротивника або, навпаки, дротиком з токсином заганяти супротивника в безумство так, що він сам стане нападати на своїх соратників, природно увагу буде все відвернута на нього.

Наближаючись до місця призначення в трейлері гравець бачить, як варти захопили людини, і якщо він буде шуміти, то вони вб’ють людей. Відповідно, в інтересах гравця знищити ворогів тихо. Це єдиний спосіб поповнити свою команду.

На відео, як скарби гравець знайшов поліпшення корабля. Після відвідування такого місця воно буде доступним для швидкого подорожі.

Таким чином вже можна скласти перші враження з приводу гри.


Запис опублікована в Новини з мітками Assassin’s Creed 4: Black Flag. Читати запис.

Навігація записів

Погана і хороша новина від Браян Фарго
Деякі деталі про Dragon Age: Inquisition