Творець гри Shadow of the Colossus і Ico, Фуміто Уеда, який зараз займається роботою над The Last Guardian, не проти зайнятися створенням нової гри про зомбі. Про цій перспективі він розповів у своєму інтерв’ю журналу EDGE. При тому що зомбі і так, буквально заполонили ринок комп’ютерних ігор, розробник хоче розкрити цих збожеволілих і повільних персонажів у зворушливій і ліричній манері.

Завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту, а також технологіями захоплення руху, можна досить реалістично відтворювати поведінку ходячих мерців. Фуміто Уеда зізнався, що у нього є багато режисерських та ігрових знахідок, які він може використовувати в грі про цих персонажів. Він хоче показати зомбі не просто як ходячих мерців, яких можна легко вбивати, а в якомусь зворушливому і ліричному світі. На його думку, завжди є така можливість в іграх про зомбі.

Ну а нам залишилося лише побажати розробнику скоріше завершити свою роботу над The Last Guardian, проектом, про який ми нещодавно писали, і приступити до нового проекту, який дозволить геймерам поглянути на зомбі з іншого, не звичної боку.


Запис опублікована в Новини з мітками Фуміто Уеда. Читати запис.

Навігація записів

Ninja Theory не буде робити ігри для консолей
Telltale Games створюють гру на основі «Ігри престолів»