Компанія Square Enix оголосила початок бета-тестування гри Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Це означає, що дата виходу ММОРГ гри, швидше за все, не буде перенесена. Девелопери вже на фінішній прямій, залишилася «шифовка» бета-версії.

Треба сказати, що чотирнадцята серія Фінал Фентезі має досить складну долю. Оригінальна браузерна гра з’явилася ще в 2010 році, однак її якість змусило президента Square Enix вибачатися перед геймерами. За його словами дана гра завдала серйозного удару по іміджу всієї серії, тому для роботи над сіквелом була притягнута нова команда, завданням якої стояла повна переробка гри.

Якщо пограти в оригінальну гру могли лише власники ПК, то нова гра буде доступна для PlayStation 3. Нагадаємо, що Final Fantasy X HD вийде на PS3 і PS Vita.

Що стосується оголошеного бета-тестування, то воно буде проходити в закритому форматі. Щоб стати його учасником, потрібно не лише зареєструватися на офіційному сайті проекту, але і отримати схвалення девелоперів. Номінально в ньому зможуть брати участь користувачі ПК і власники PS3.

Як довго буде відбуватися тестування поки невідомо. Однак спочатку релих гри був намічений на другий квартал цього року. За те покупців оригінальної версії для ПК розробники порадували гарною новиною — сіквел вони отримають безкоштовно.

Нагадаємо, що Final Fantasy це серія рольових ігор, перша з яких вийшла в Японії ще в 1987 році. Відповідно лінійка налічує 14 ігор, які абсолютно незалежні один від одного, а дії ігор відбуваються в різних світах. В основному серія включає рольові ігри, але в неї входять онлайн багатокористувацькі ігри, а також тактичні ігри. Фінал Фентезі випущені для різних ігрових приставок, парированы Android і ін Серія є найуспішнішою франшизою компанії Square Enix.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

DmC: Devil May Cry перевершив очікування
Raven’s Cry покаже справжніх піратів