На дні стала відома приблизна дата виходу гри про Другу світову — Enemy Front. Студія City Interactive оголосила, що вихід Enemy Front відбудеться навесні наступного року. Нас чекає нелінійний шутер наділена відкритим світом. У ньому гравцям доведеться протистояти нацистам в період Другої світової.

Крім самих німців німців, у Enemy Front можна буде руйнувати оточення. Також гра буде примітна розумними ворогами і босами, які зможуть ховатися в укриттях. При цьому ігровий процес урізноманітнюють штурми, шпигунство і замовні вбивства. Пічем розробники обіцяють достовірно відтворити театри бойових дій під Франція, Греції, Норвегії та Польщі.

Нагадаємо, що гра створюється на новому багатообіцяючому движку CryEngine 3, що підтримує DX 11. Розробники додали графіку небувалу реалістичність, яку вдалося домогтися завдяки ретельному згладжування полігонів особи і рендерингу шкіри. У підсумку особи персонажів мають дуже переконливий вигляд навіть при близькому розгляді. Крім того, краще тал рендеринг води, повні відображення, тіні, більш реалістично руйнуються скла, з’явився ефект тонування відео в стилі Голлівуду. Відомо, що багато фантастичні фільми підфарбовуються зеленим тоном. Якщо дія розгортається в пустелі, то жовтим тоном. При цьому підфарбовується весь фільм, а не тільки зйомка природи. Крім того, доопрацьовано діапазон переміщення AI-персонажів, він тепер здійснюється згідно алгоритму багатошарової навігації.

Проект буде доступний для платформ – PC, Xbox 360 і PlayStation 3. Судячи з усього, ми дійсно побачимо щось грандіозне. Хоча не завжди такі гучні проекти виправдовують очікування, але будемо сподіватися, що Enemy Front не той випадок.

На вулиці вже холодає, тому саме час задуматися про відпочинок. Я вибираю відпочинок в паттайя. Там справді можна дуже жарко відпочити, у всіх сенсах цього слова.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Студія Ghost Games займеться всією серією Need for Speed Rivals
10 найбільш очікуваних ігор осені 2013