Пропонуємо вашій увазі сюжетний трейлер гри Thief, який дубльований російською мовою. Цей трейлер віддзеркалює драматичну складову даного проекту: головний герой ігор в результаті нещасного випадку втратив свою подругу. Тим часом над світом нависло зло. Злодій візьметься за цю справу без будь-якої оплати, виключно з добрих спонукань.

Коли піднялося повстання, Гарретт виявив, що опинився втягнутим у конфлікт. Жителі міста, які зібралися під проводом Оріона, готові на все, лише б вирвати Місто з міцної хватки Барона. Революція неминуча, але якщо Гарретт змінить ситуацію, то почнеться кровопролиття.

Нагадаємо, що події в Thief розкрадаються в місті, який загруз загруз в тривогах і хворобах. Причому, це відчувається починаючи з темних задніх дворів і закінчуючи дахами високих будівель. Головний герой може пробиратися в багаті будинки, включаючи навіть добре охоронювані особняки. Головне — залишитися непоміченим, а значить і безкарним.

Гравці зможуть покращувати арсенал Гарретта. Охоронців можна знешкодити за допомогою палиці. Також можна пускати стріли або використовувати здатність керувати навколишнім середовищем і тим самим перехитрити ворога.


Запис опублікована в Анонс.

Навігація записів

Опублікований курс мікроплатежів в Gran Turismo 6
Torment: Tides of Numenera знайшла бойову систему