У світ вийшло ще одне доповнення до The Sims 3, тепер гра обзавелася одним похмурим містечком, під назвою Міднайт Холоу, який додасть в симулятор життя нотку хоррора.

Міднайт Холоу являє готично-вампірську тему, з пизраками, кам’яними замками оброслими мохом та іншими жахливими елементами. Вашому сіму належить досліджувати територію, що потребує мужності, і, звичайно, повної самовіддачі. Тут лише зрідка зустрічаються джерела світла, причому, це далеко не світильники, світло цей потойбічного походження. Ці істоти називають старі будови своїм будинком. Освоїтися в цьому місті буде не просто.

Хоча й тут заповзятливі гравці зможуть розвернутися і використовувати навколишнє оточення у своїх комерційних цілях. Наприклад, можна відкрити меблевий бутік з вінтажній меблями або автомобільний салон. Викупивши художню галерею мистецтва, можна повернути місту його культурний осередок.

Яким би тяжким не здавалося майбутнє, у грі завжди знайдеться місце підприємництва, спілкування та розвитку свого героя. The Sims 3 Midnight Hollow привнесе в гру не тільки нових персонажів, але і прикраси, нові предмети, одяг і торгову механіку.


Запис опублікована в Новини з мітками The Sims 3, Міднайт Холоу. Читати запис.

Навігація записів

Відбувся реліз Fifa 2014
Геймплейний ролик Forza Motorsport 5