Днями, у рамках фестивалю Penny Arcade Expo 2013 розробники BioWare розповіли деяку інформацію про проект Dragon Age: Inquisition.

Відразу слід сказати, що третя частина DA має епічний розмах. Світ буде, повалений в хаос, а масштаби того, що відбувається порівнянні з Dragon Age: Origins. Світ гри спробують захопити демони, потрапляючи в нього через розрив в «Завісі». Ця «завіса» являє собою кордон між всесвіту відомої нам по серії людей і світом духів, снів, демонів та іншої нечисті. BioWare вирішили зробити довгу історію, війна в якій охопить всі фракції.

Крім цього, показаному трейлері можна побачити сцену з гномом Варриком, вона дозволяє оцінити, наскільки масштабні іноді наслідки прийнятих рішень. Цього ігрового аспекту розробники приділили велику увагу, тобто кожному рішенню намагаються надати певну вагу, щоб вибір залишав відбиток на всьому розвитку подій. Також розробники намагаються зробити так, щоб ведення діалогів не зводилося до вибору тону розмови, а залежало від багатьох чинників, наприклад, таких як присутність. Вони також хочуть зробити більш відчутним вибір відповідей.

Що ж стосується самої геймплейної частини, то Dragon Age: Inquisition буде містити багато локацій, в яких не буде ні повторюваних печер. Великий акцент буде зроблено на дослідженні світу, в якому будуть болота, пустелі, гори, руїни, луки, засніжені місця і на кожній локації можна буде знайти деякі цікаві речі.

Розробники попросили геймерів потерпіти трохи, так як нешвидкий реліз гри потрібен, щоб поліпшити якість кінцевого результату розкрити потенціал гри повністю.


Запис опублікована в Новини з мітками Dragon Age: Inquisition. Читати запис.

Навігація записів

Геймплейний ролик до Assassin’s Creed 4: Black Flag
Company of Heroes 2 заборонена в Росії