Дізнавшись про те, що наступна частина епічних пригод різних представників братства ассассинів буде присвячена бравим піратам, світова громадськість просто з розуму сходить від бажання дізнатися – як скоро вийде 4-я частина Assassin’s Creed.

І не дарма – вже доступний промо-ролик нової частини після перегляду якого і ви, наші шановні читачі, будете думати тільки про те, як би скоріше придбати Assassin’s Creed 4.

Але ми закликаємо вас все-таки до послідовності і радимо пройти всі попередні частини гри по порядку – тим більше, що Assassin’s Creed 3 тільки недавно вийшов і навіть не повністю зумів розгорнути всі хитросплетіння свого сюжету.

Ну а щодо Assassin’s Creed 4: Black Flag, то нам пощастило – таки в числі перших зайти на офіційний сайт гри (який практично через 20 хвилин став недоступним для перегляду) і побачити, що Ubisoft планує випустити гру в продаж 29 жовтня поточного року.

Природно, плани можуть змінитися, але, тим не менш, у нас вже є на що орієнтуватися – і це вже добре.


Запис опублікована в Новини з мітками Assassin’s Creed 3, Assassin’s Creed 4, Assassin’s Creed 4: Black Flag, новини, трейлер. Читати запис.

Навігація записів

The Showdown Effect вже завтра
Геймплей Відьмака 3 розрахований на 50 годин