Хорвадская студія Croteam розпочала роботу по створенню нового шутера від першої особи з серії Serious Sam. Вихід четвертої серії гри запланований на 2014 рік. Анонс гри відбувся в рамках щотижневої акції The Humble Weekly Sale, яка перезапускається кожен четвер.

Розробники дали шанувальникам серії обіцянку, що всі кошти, які надійдуть на їх рахунок, будуть витрачені на створення гри Serious Sam 4. На жаль, вихід гри запланований на 2014 рік. На жаль, на даний момент про гру більше невідомо ніякої інформації.

Нагадаємо, що Serious Sam студія Croteam стала випустила перший раз в 2001 році. Пізніше деякі частини були створені іншими студіями. Дії ігор всіх серій відбувається в недалекому майбутньому, коли стали можливими міжзоряні подорожі. Останній з раси Давніх по імені Ментал. Зупинити його армію під силу, природно, лише головному героєві Сэмюелу.

Особливістю серії є стиль оповіді і абсурдний гумор. Періодично головний герой іронізує над іншими персонажами гри, а в одному моменті потрапляє на знімальний майданчик, на якій знімається епізод попередньої частини гри.

За подальшими розвитку подій і новинами створення шутера слідкуйте на нашому сайті.


Запис опублікована в Новини з мітками Serious Sam. Читати запис.

Навігація записів

Пригоди Сема Фішера тривають
Райські острови для The Sims 3