Любителі військових стратегій в наступаючому році зустрінуть продовження культової гри Company of Heroes 2. Гра перенесе геймерів у 1941 рік, до засніженому східного фронту. Німецькі війська приступили до захоплення Росії. Гравець, як командувач червоної армією, повинен не допустити цього.

На думку розробників, Company of Heroes 2 – це буде новий якісний рівень, для стратегій в реальному часі. Таку неймовірно реалістичну графіку і передові технології геймери невидали досі ні в одній іншій стратегії.

При цьому всі основні елементи, характерні для першої частини, які і зробили її популярною, залишаться в грі незмінними. І крім того, студія Relic Entertainment доклала багато зусиль, щоб відтворити у віртуальному світі гри погодні умови Росії часів Другої світової, які в ті роки були особливо суворими. Зокрема була розроблена технологія симуляції погоди, впливає на ігровий процес. Так випадає сніг сповільнить пересування піхоти. Бронетехніка буде проламувати лід і йти під воду і ін.

Плюс розробники серйозно підійшли до історії цих сумних подій, і постаралися її не спотворювати, що зробить гру ще цікавіше.

Пропоную подивитися трейлер до Company of Heroes 2.

Дуже хотілося б дізнатися вашу думку друзі.

Обожнюю гру ” Temple Run для ipad. Завантажити її, до речі, можна на http://www.apphunter.ru/temple-run-2-ipad-iphone-ipod-touch.html. Спробуйте!


Запис опублікована в Анонс з мітками Company of Heroes 2. Читати запис.

Навігація записів

The Age of Decadence — не пройшло і три роки…
Divinity: Dragon Commander — симбіоз улюблених жанрів