Студія Revolution назвала дату релізу своєї пригодницької гри Broken Sword 5: The serpent’s Curse. Розробники явно слідують моді останніх кілька років, про це говорить те, що вони вирішили розділити квест на два епізоди.

Перший епізод з’явиться у продажу вже четвертого грудня. Він буде доступний не тільки на РС, але Mac і навіть Linux. Придбати гру можна буде у цифрових інтернет-магазинах – GoG.com, Steam, і на сайті розробника, тобто Revolution. Другий епізод повинен вийти в січні майбутнього року. У Broken Sword 5: The serpent’s Curse можна буде пограти на портативних консолях PlayStation Vita і платформах мобільних пристроїв — Android і iOS. Для цих пристроїв квест з’явиться з затримкою в кілька днів.

Автори гри обіцяють, що поділ квесту на епізоди не піде на шкоду сюжетом, так як кожен епізод, по суті, буде представляти собою повноцінну історію.

Нагадаємо, що кошти на створення чергової частини Broken Sword розробники зібрали на Kickstarter. Проект у минулому році підтримали 15 тисяч чоловік, у сумі ними було перераховано 850 тисяч доларів. На цей раз головним героям доведеться розслідувати крадіжку картини, зроблену в паризькій галереї.


Запис опублікована в Новини з мітками Broken Sword 5: The serpent’s Curse. Читати запис.

Навігація записів

Проект City of Titans заручився фінансовою підтримкою користувачів
2DS — консоль початкового рівня від Nintendo