Анонс нової частини Fallout насправді може відбутися в найближчому майбутньому. Нагадаємо, що перші натяки на швидке оприлюднення ігри з’явилися минулого тижня. Ми тоді розповіли про зворотне лічильнику на сайті The Survivor2299, який зареєстрований на ім’я компанії Zenimax. Зворотний відлік ведеться до одинадцятого грудня.

Приблизно в той же час відбудеться церемонія Spike VGA Awards, яка віднедавна стала називатися VGX. На цій церемонії щорічно робиться багато важливих анонсів. Зокрема на цій церемонії вперше був представлений громадськості проект — The Elder Scrolls 5: Skyrim.

Природно немає ніякої гарантії, що згаданий сайт не є просто черговий підробкою, адже такі випадки трапляються досить часто. Однак сьогодні стало відомо, що Bethesda на території Європи зареєструвала права на торговельну марку Fallout 4. Ось це вже набагато більш серйозний аргумент на користь того, що відбудеться анонс нової частини легендарної рольової саги. Причому, можливо, що це останній крок Bethesda на шляху до оприлюднення проекту. Так що всім шанувальникам гри рекомендуємо уважно стежити за всіма новинами на нашому сайті. Швидше за все, до анонса залишилося менше місяця, а як ми знаємо витоку починаються ще раніше.


Запис опублікована в Новини з мітками Fallout 4. Читати запис.

Навігація записів

PlayStation 4 загрожує погана збірка
Почалося відкрите бета-тестування FIFA World