Днями Bethesda представила громадськості подробиці доповнення до Dishonored, яке отримало назву — The Brigmore Witches. DLC буде являти собою продовження подій The Knife of Dunwall, і має закінчити собою тривалу історію Дауда.

Гравцям належить протистояти Даліл, голові шабашу Бригморских відьом, яка бажає знищити Дауда назавжди. Щоб врятуватися, герою доводиться покладатися на ворогуючі фракції бандитів – Шляпніков і Мертвих вугрів, а також пробиратися до цитаделі Даліли через небачені раніше райони Дануолла і Даліли.

Приємним моментом є те, що всі досягнення гравця, здібності і зброю будуть перенесені з The Knife of Dunwall. Вихід доповнення повинен відбутися 13 серпня для PS3,PC, Xbox 360.

Нагадаємо, що Dishonored являє собою стелс-екшн з елементами рольової гри RPG від студії Arkane Studios. Ще до виходу гра стала хітом. Головним героєм оригінальної частини гри є найманий вбивця Корво. У кожної місії гри він повинен був пройти через певний район міста до жертви, яка, як правило, охоронялася. Корво крім звичайного зброї володів надприродними здібностями.


Запис опублікована в Новини з мітками The Brigmore Witches. Читати запис.

Навігація записів

Arma 3 вийде тільки для PC
R. I. P. D.: The Game з’явився у продажу