Ще один дебют в ігровому світі, на цей раз від компанії Warner Bros. Interactive Entertainment, яка анонсувала вихід DLC до гри Batman: Arkham Origins. Додаток дозволить гравцям зіграти за ще більш молодого Бетмена, а точніше за Брюса Уейна. Події розгортатимуться до того, як він став Бетменом.

Якщо в дивилися трилогію Темного лицаря, то напевно пам’ятаєте що Брюс Уейн до того як став супергероєм в образі Бетмена, він проходив навчання в Північній Кореї, там він подолав свої страхи. Так от, платне додаток, яке стоїть за 300р., преставиться можливість взяти на себе молодого Брюса Уейна. Дії відбуватимуться на чотирьох екзотичних картах. Додаток Batman: Arkham Origins буде доступно вже 3 грудня. DLC буде доступним для PC і консолей попереднього покоління.

Нагадаємо, що гра являє собою приквел до попередніх частин, у якому наш герой тільки ставав на стежку боротьби з злочинністю. Бетмену довелося не легко, так як на нього налетів один із самих головних бандитів міста – Чорна Маска. Поліція також розшукує його, так як не в курсі, що Бетмен на його боці.

Реліз гри відбувся 25-го жовтня, при цьому гра отримала суперечливі відгуки критиків.


Запис опублікована в Новини з мітками Batman: Arkham Origins. Читати запис.

Навігація записів

Star Citizen зібрав понад 33 мільйонів доларів
NVIDIA вважає PC кращим рішенням для ігор