Сьогодні відбувся анонс останнього доповнення для гри Black Ops 2. Вчора в мережі з’явився трейлер Treyarch, сьогодні стало зрозуміло, що це тізер нового DLC для BO 2. Воно отримало навание — «Апокаліпсис» (Apocalypse) і стане останнім доповненням для цієї гри.

DLC в себе включатиме чотири нові карти для багатокористувацького режиму, а також новий сценарій для зомбі-режиму «Origins». Розробники стверджують, що Apocalypse буде тим доповненням, що фанати не забудуть ніколи.

Дві з нових мультіплєєрних карт абсолютно нові (Pod перенесе гравця в Тайван, а Frost — в засніжений європейське місто), а інші дві є переробленими версіями карт з інших ігор.

Що ж стосується Apocalypse, то в ньому геймерам належить виконає роль чотирьох героїв з першої Black Ops (там їх також можна було побачити в режимі Зомбі). Вони потраплять на цей раз в альтернативну версію Франції ще в період Першої світової війни. Гравцям належить позмагатися не тільки з полчищами зомбі, але і великим роботом, який показаний у тизері. Treyarch для ведення війни забезпечать гравців різноманітним і незвичайною зброєю і навіть танком Marl IV.

Вихід DLC для Black Ops 2 має відбутися 27 серпня спочатку дляXbox360 (1200 MSP), а через місяць і для PC, а також PlayStation 3.


Запис опублікована в Новини з мітками Додаток до Black Ops 2. Читати запис.

Навігація записів

Вийшло оновлення до Prime World: Defenders
Новий ролик про Wolfenstein: The New Order