Студія Telltale Game, як і обіцяла, анонсувала гру The Walking Dead: Season Two. Проект буде розроблений для РС, PS3, Mac, і PS Vita, пізніше буде оголошено про долю інших платформ, малоймовірно, щоб розробники випустили Xbox360.

Гравцям в The Walking Dead: Season Two належить узяти на себе роль маленької Клементини, яка відома багатьом геймерам по перших частинах серії. Їй тепер доведеться виживати у світі населеному ходячими мерцями і звичайними людьми, часто вона буде опинятися перед складним вибором.

Від інших коментарів розробники відмовилися, тому подробиць про проект ніяких немає. Однак автори пообіцяли підготувати для гравців історію, в якій ніхто не буде заслуговувати довіри. Вийде традиційно п’ять епізодів, в яких будуть поступово розкриватися події гри. Перший епізод повинен з’явитися вже цього року, інші ж будуть виходити протягом наступного року. Вже зараз можна зробити передзамовлення гри в Steam.

Нагадаємо, що The Walking Dead є популярною серією ігор про зомбі. Цей хіт був розроблений польською студією Telltale Game. Будемо сподіватися, що новий проект не разачарует шанувальників серії.


Запис опублікована в Новини з мітками The Walking Dead: Season Two. Читати запис.

Навігація записів

Bound by Flame
Перші відгуки про Battlefield 4