Сьогодні стало відомо, що студія Monolith Productions розробляє проект Middle-earth: Shadow of Mordor, який представляє собою нову фентезийную грою, що розповідає нам про події в Середзем’я. Сьогодні відбувся анонс гри в новому номері видання Game Informer.

Гравцеві у самій грі відводиться роль рейнджера Таліону, що відправився в Мордор ще задовго до трагедії в трилогії Володар Кілець. Спонукали його на цей далекий похід мотиви помсти Саурону, колись расправившемуся з сім’єю Таліону.

Треба сказати, що перші чутки про даному проекті стали з’являтися ще в серпні, коли з’ясувалося, що Monolith займається розробкою гри ААА-класу, події якої будуть відбуватися у всесвіті Володаря Кілець. На даному етапі автори проекту впритул спілкуються з Пітером Джексоном, який є режисером кіно-трилогії Володар Кілець, а також з художниками з Weta Workshop, щоб відтворити автентичний образ Середзем’я.

Гру планується випустити для PC, а також для консолей старого і нового покоління. Що стосується дати релізу, то видавець Warner Bros поки тримає її у секреті. За новинами про цій грі слідкуйте на нашому сайті.


Запис опублікована в Анонс з мітками Middle-earth: Shadow of Mordor. Читати запис.

Навігація записів

Для PlayStation 4 гра Diablo 3 покращає
Готується ремейк гри Мор Утопія