Багато експертів впевнені, що гра Aliens: Colonial Marines неабияк зіпсувала репутацію SEGA. Але хто б міг подумати, що це низькопробний шутер, на їхню думку, за півтора місяці розійдеться тиражем 1,31 мільйона. Так що, для компанії, в плані прибуло, гра виявилася не просто успішною, як правило в таких випадках приступають до створення сіквелу.

Згідно зі звітом компанії, її прибуток за останній рік зросла більш ніж на п’ятдесят відсотків. Звичайно, допоміг цьому не тільки вищезгаданий шутер, але й такі ігри як Football Manager 2013, чергова серія Sonic і в меншій мірі деякі інші.

Дана серія «Чужих» виявилася довгобудом, її виходу гравці чекали практично протягом семи років. Розробники при цьому обіцяли, що гра буде дуже видовищною, з графікою порівнянної з фільмом і деякі інші «плюшки». Якого ж було розчарування геймерів, коли після стількох років чекання вони не побачили ні обіцяної графіки, ні атмосфери фільму, ні багато чого іншого.

Навіть сюжет гри виявився далеко не «канонічним». Хоча розчарувала геймерів скоріше навіть не сама гра, а те, що розробники всіляко намагалися обнадіювати громадськість і при цьому не виконала практично жодної обіцянки. Але, як бачимо, це не відбилося на продажах гри.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

S. T. A. L. K. E. R. 2 живий?!
Гра Total War: Rome 2 обзавелася датою релізу