У одній з найдавніших студій в ігровій індустрії, 3D Realms, змінився власник. Тепер вона належить компанії Interceptor Entertainment. Це повідомлення з’явилося в «Твіттері» на сторінці виконавчого директора компанії Interceptor Фредеріка Шрайбера. Про подробиці угоди він нічого не розповів.

За словами генерального директора Interceptor Майка Нилсена, вони купили легендарну студію, щоб зберегти її і повернути на колишні висоти. Правда про подальші плани він також нічого не сказав.

Буквально кілька тижнів тому Gearbox Software пригрозили Interceptor і 3D Realms судовим позовом. Позивач став стверджувати, що відповідачі збираються незаконно скористатися брендом Duke Nukem, який на сьогоднішній день належить студії Gearbox. Права були викуплені у 3D Realms.

Справа все в тому, що стали поширюватися чутки, ніби розробники з Interceptor Entertainment працюють над аркадою, яку назвали Duke Nukem: Mass Destruction. Цей проект викликав обурення Gearboх. Анонс гри повинен був відбутися ще в двадцятих числах лютого. Ця інформація розміщувалася на рекламній сторінці. Як ми бачимо, жодного релізу не відбулося, та й взагалі про долю Duke Nukem: MD нічого на даний момент нічого не складно.


Запис опублікована в Новини з мітками 3D Realms, Duke Nukem. Читати запис.

Навігація записів

Кармагедон риенкарнировал!
Mass Effect з’явиться на консолях нового покоління